استخدامی های کردستان در صورت تعیین ردیف بودجه انجام خواهد شد

کُردتودی: سخنگوی دولت با اشاره به آزمون‌های استخدامی‌ استان کردستان در سال گذشته گفت: دولت برای استخدام تمامی افرادی که این آزمون را سپری کردند در اداراتی که در ردیف بودجه‌ برای استخدام تعیین کرده بودند اقدام لازم را به عمل می آورد.استخدامی

به گزارش کُردتودی، محمدباقر نوبخت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های جمعی استان کردستان در مزار شهدای سنندج، با ابراز مراتب خرسندی خود از حضور در استان کردستان اظهار کرد: با این سفر که با هدف رفع محرومیت از چهره کردستان انجام شده امیدواریم شاهد خدمات بیشتر دولت یازدهم در استان باشیم.
وی گفت: در این سفر که همراه با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود در راستای مطالبات به حق مردم تلاش می‌کنیم و به دنبال تدوین برنامه توسعه ششم کشور هستیم.
سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: در پایان بازدید از پروِژه‌های عمرانی استان و در قالب شورای برنامه‌ریزی استان تصمیمات لازم برای احیای جایگاه استان کردستان در کشور را در این شورا اتخاذ می‌شود.
وی با اشاره به آزمون‌های استخدامی‌ استان کردستان در سال گذشته گفت: دولت برای استخدام تمامی افرادی که این آزمون را سپری کردند در اداراتی که در ردیف بودجه‌ برای استخدام تعیین کرده بودند اقدام لازم را به عمل می آورد.
نوبخت افزود: اشتغال با استخدام دولتی حل نمی‌شود بلکه نیازمند سرمایه‌گذاری ملی است.

محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به همراه حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز پس از ورود به شهر سنندج و حضور در گلزار شهدای این شهر با حجت‌الاسلام سید‌محمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.
بررسی مسائل و مشکلات استان کردستان و تبادل نظر درباره راه‌کارهای حل این مشکلات هدف این دیدار عنوان شده است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *