قلیان خانه هایی که نای جوانان اهوازی را می گیرند/رونق سفره خانه ها زیر پوست کلانشهر اهواز

شوشترروز: کلانشهر اهواز از جمله شهرهایی است که درسفره خانه های آن قلیان را برای دختران جوان با طعم های مختلف سرو می کنند که البته در روزهای اخیرشاهد افزایش این مسئله در برخی سفره خانه ها بوده ایم به گزارش شوشترروز به نقل از اهوازنیوز،کلانشهر اهواز از جمله شهرهایی است که درسفره خانه های […]
شوشترروز: کلانشهر اهواز از جمله شهرهایی است که درسفره خانه های آن قلیان را برای دختران جوان با طعم های مختلف سرو می کنند که البته در روزهای اخیرشاهد افزایش این مسئله در برخی سفره خانه ها بوده ایمقلیان خانه
به گزارش شوشترروز به نقل از اهوازنیوز،کلانشهر اهواز از جمله شهرهایی است که درسفره خانه های آن قلیان را برای دختران جوان با طعم های مختلف سرو می کنند که البته در روزهای اخیرشاهد افزایش این مسئله در برخی سفره خانه ها بوده ایم .
با اینکه استعمال قلیان برای بانوان در اماکن عمومی ممنوع بوده و در تابلوی ورودی قهوه خانه ها با فونت بزرگ جمله “از ارائه قلیان به بانوان معذوریم” و یا “ارائه قلیان به بانوان ممنوع است”دیده می شود، ولی با این حال با سر زدن به سفره خانه های داخل شهر به راحتی می توان مشاهده کرد دختران به صورت مجردی به قهوه خانه ها مراجعه می کنند و با دود قلیان خود این تابلو را محو می کنند.
این در حالی است که این قهوه خانه های داخل شهر نیز،سفره خانه ها تبدیل به پاتوق دختر و پسرهای جوانی شده است که حاضرند برای کشیدن قلیان حتی برای یک ساعت رقم های کلانی صرفا به دلیل فضای سفره خانه به مالکین قهوه خانه پرداخت کنند.
عمده ی خطری که متوجه مراجعین به این سفره خانه هاست فحشا است،چرا که مراجعه مکرر و مواجهه روزانه دختران و پسران جوان به مرور موجب ایجاد ارتباطات ناسالم و و نافرجام شده و می تواند مفسده های بزرگی را در پی داشته باشد.
غروب که می شود در مناطق پر رفت و آمد اهواز پرسه می زنی با صحنه هایی مواجه می شوی که فقط می توان آنها را در فیلم های فارسی قبل از انقلاب دید.
با این تفاوت که دیگر از سیبیل های چرب جوانان و لُنگ های در گردن شان خبری نیست و به جایش صورت های بزک و ابروهای تاتو شده می بینی.
جوان های رعنایی که وقتی از سفره خانه ها بیرون می زنند حال راه رفتن ندارند و رمقی برای زانوان شان نیست و انگار در عالم دیگری به سر می برند.
حضور توأمان بانوان و آقایان (که بیشتر مجرد هستند) یکی از جذابیت های سفره خانه ها برای مراجعین است،آنها در محیطی کاملاً آرام و بدون دردسر می توانند ساعت ها در کنار هم در سفره خانه بنشینند و با سرو قلیان و غذا لحظاتی را خوش بگذرانند.
ظواهر امر نشان می دهد راه برخورد با این مراکز از گذشته پیچیده تر شده و دلیلش هم این است برخی ها از این مراکز حمایت می کنند چرا که گفته می شود سود این کار آنقدرهنگفت بوده که حتی تعدادی از آقایان را وسوسه به سرمایه گذاری در این زمینه کرده و به همین جهت آنها نه تنها به عواقب این کارشان توجهی ندارند بلکه اگر مانعی هم بر سر راهشان به وجود آید می توانند گلیم خود را از آب بیرون کشند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *