جزئیات جنایت هولناک مرد جوان درلاهیجان

جزئیات جنایت هولناک مرد جوان درلاهیجان

او بعد از اینکه دختر موردعلاقه‌اش را با شلیک گلوله به قتل رساند دست به خودکشی زد و به زندگی خود نیز پایان داد.
شامگاه دوشنبه حادثه هولناکی در خیابان گلستان شهرستان لاهیجان رخ داد. دختر و پسری داخل یک خودروی پراید نشسته و در حال حرف زدن با هم بودند که ناگهان صدای شلیک گلوله از داخل ماشین شنیده شد و ساکنان محل همزمان صدای فریاد دختر جوان را شنیدند که کمک می‌خواست.

شاهدان به سمت خودروی پراید رفتند اما پیش از آنکه بتوانند به دختر جوان کمک کنند، صدای ۲شلیک دیگر هم شنیده شد. پسر جوان پس از اینکه با سلاح شکاری به سر دختر جوان شلیک کرد، لوله سلاح را روی صورت خود گذاشت و آخرین گلوله را هم شلیک کرد. مردم که با دیدن این صحنه شوکه شده بودند، با پلیس تماس گرفتند و طولی نکشید که کارآگاهان جنایی راهی محل حادثه شدند.

آنچه در بررسی‌های اولیه معلوم شد، اینکه دختر و پسر جوان هر دو فرزندان ۲نفر از کارخانه‌داران معروف شهر بودند که در این حادثه جانشان را از دست داده بودند. خودروی سانتافه پسر جوان که پلاک منطقه آزاد روی آن به چشم می‌خورد، کمی آنطرف‌تر از خودروی پراید دختر جوان رها شده بود و این نشان می‌داد که پسر ۳۴ساله پس از اینکه به سر قرار با قربانی ۳۲ساله خود رفته، از ماشینش پیاده و سوار ماشین دختر جوان شده و لحظاتی بعد نیز با شلیک گلوله او را به قتل رسانده و سپس خودکشی کرده است.

در ادامه بررسی‌ها معلوم شد که این دختر و پسر از مدت‌ها قبل همدیگر را می‌شناختند و با هم آشنا بودند. تحقیقات حاکی از آن بود که آنها قصد ازدواج داشتند و حتی یک‌بار پسر جوان به خواستگاری دختر مورد علاقه‌اش رفته بود اما خانواده دختر با این ازدواج مخالفت کرده بودند.

ماموران همچنین در بازرسی محل جنایت ۲سلاح شکاری کشف کردند که وجود آنها احتمال اینکه پسر جوان از قبل نقشه این جنایت را طراحی کرده بود، قوت می‌بخشید. بررسی نحوه جنایت نیز حاکی از آن بود که پسر جوان پس از اینکه سوار ماشین دختر موردعلاقه‌اش شده، ابتدا گلوله‌ای به پای او شلیک کرده که همین باعث شده دختر جوان در ماشین را باز کرده و شروع به داد و فریاد کند. پس از آن نیز پسر جوان دومین گلوله را به سر او شلیک کرده و سپس خودکشی کرده است.

یکی از شاهدان به مأموران پلیس گفت: پسر جوان سوار یک سانتافه بود که پس از پیاده‌شدن از ماشین سوار ماشین دختر جوان شد و کمی بعد معلوم بود که آنها در حال جروبحث هستند. پس از آن هم صدای شلیک گلوله را شنیدیم و قبل از اینکه کاری از دستمان بر بیاید، پسر جوان خودش و آن دختر را به قتل رساند.

به گفته سرهنگ فلاح‌کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان آنچه مسلم است اینکه در این پرونده جز دختر و پسر جوان، کسی دخیل نبوده و پسر جوان پس از جنایت خودکشی کرده است. به همین دلیل با تکمیل تحقیقات اولیه اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌ها برای مشخص‌شدن انگیزه این حادثه ادامه دارد.

براساس این گزارش، همزمان با این جنایت تصاویری از صحنه مرگ دختر و پسر جوان در شبکه‌های مجازی منتشر شد که از ابعاد تکان‌دهنده و هولناک این حادثه و نحوه مرگ پسر و دختر جوان حکایت داشت. تصاویری که برخی از آنها آنقدر دلخراش است که قابل انتشار نیست.

آدرس مطلب از منبع: http://www.hamshahrionline.ir/details/309668پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *