جوان اسیدپاش در آتش سوخت

جوان اسیدپاش در آتش سوخت

حادثه اسیدپاشی اواخر شهریور‌ماه جلوی خانه‌ای در منطقه گل زرد نهاوند اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که پسر جوانی به‌دلیل اعتیاد به مواد‌مخدر با اعضای خانواده‌اش دچار درگیری و کشمکش بود. جوان معتاد بارها پدر و برادرش را تهدید کرده بود که اگر پای پلیس را وسط بکشند روی آنها اسید می‌پاشد. اعضای خانواده که دیگر از پرخاشگری‌های پسر معتاد به تنگ آمده بودند از مأموران پلیس کمک خواستند تا اینکه چند روز قبل ۳نفر از مأموران برای دستگیری جوان معتاد به خانه او رفتند.

مأموران زنگ خانه را به صدا در آوردند اما وقتی جوان معتاد فهمید پدرش مأموران را برای دستگیری او آورده است روی پشت بام رفت و ناگهان ظرفی پر از اسید روی سر پدرش و مأموران خالی کرد. در جریان این حادثه هر سه مأمور پلیس و پدر جوان معتاد دچار سوختگی شدند ولی شرایط یکی از مأموران وخیم‌تر از بقیه بود. درحالی‌که جوان معتاد بعد از اسیدپاشی به مکان نامعلومی گریخته بود تلاش‌ها برای دستگیری‌اش آغاز شد.

روز یکشنبه مأموران به اطلاعاتی درباره مخفیگاه اسیدپاش فراری دست یافتند و آنجا را محاصره کردند. سرانجام ساعت یک بامداد ماموران وارد این محل شدند اما متهم با دیدن پلیس ناگهان ظرف بنزین را روی خودش و وسایل خانه خالی کرد و کبریت را کشید. در یک چشم به هم زدن آتش همه‌جا را فراگرفت که با حضور آتش‌نشانان مهار شد. به این ترتیب جوان اسید پاش که دچار سوختگی شده بود به مرکز درمانی منتقل شد. سرهنگ محسن اقبالیان، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در این‌باره گفت: متهم پیش از این نیز دست به‌خودسوزی زده بود و اکنون با سوختگی ۴۰درصدی در بیمارستان بستری‌است.

آدرس مطلب از منبع: http://www.hamshahrionline.ir/details/309672پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *