بازداشت یک مظنون در قتل پیرزن

بازداشت یک مظنون در قتل پیرزن

هرچند در این پرونده یک مظنون آشنا دستگیر شده است اما هنوز اعترافی به جنایت نکرده و خود را بی‌گناه می‌داند.
ساعت ۱۹دوشنبه بازپرس ایلخانی کشیک جنایی پایتخت در جریان جنایتی در جنوب غرب پایتخت قرار گرفت و راهی قتلگاه که آپارتمانی در طبقه دوم ساختمانی مسکونی بود، شد. تیم تحقیق به محض حضور در آپارتمان، جسد پیرزنی را در یکی از اتاق خواب‌ها دید که با ضربات چاقو کشته شده بود. آنطور که در تحقیقات مشخص شد مادر و عروس قربانی هرچه با پیرزن تماس گرفته بودند او پاسخی نداده بود.

همین موجب نگرانی آنها شده و هردو برای اینکه سری به وی بزنند راهی خانه‌اش شده بودند. آنها هرچه در زدند کسی باز نکرد و مجبور شدند با کلیدی که داشتند وارد خانه شوند که پس از مواجه شدن با جسد پیرزن پلیس را خبر کرده بودند. از سویی در تحقیقات مشخص شد که در حدود ۵میلیون تومان پول از خانه قربانی سرقت شده است و چون قفل درها سالم بود فرضیه جنایت از سوی یک آشنا قوت یافت.

در چنین شرایطی، کارآگاهان تحقیقات خود را روی آشنایان قربانی متمرکز کردند تا اینکه به مرد جوانی مشکوک شدند و قاضی دستور بازداشت وی را صادر کرد. این مرد مظنون که معتاد به تریاک بوده روز گذشته در برابر قاضی جنایی مدعی شد که به تازگی مواد را ترک کرده و هرچند پیش از این با پیرزن اختلافاتی داشته اما از ماجرای جنایت بی‌اطلاع است.به گزارش همشهری، هم‌اکنون تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت تجسس‌های خود را در این پرونده آغاز کردند تا معمای این جنایت را فاش کنند.

آدرس مطلب از منبع: http://www.hamshahrionline.ir/details/309669پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *