استمداد از خیرین، برای خانه دار شدن ۷۵۱ خانواده سه نفر و بالاتر تحت حمایت کمیته امداد قم

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم گفت : در حال حاضر در استان قم ۷۵۱ خانواده سه نفر و بالاتر تحت حمایت کمیته امداد داریم که فاقد مسکن و در اولویت خانه دار شدن هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم عبداله جلالی مدیر کل این نهاد در استان قم از وجود ۷۵۱ خانواده مستاجر تحت حمایت کمیته امداد در قم خبر داد و گفت: همانطور که خیرین و نیکوکاران گرامی طی سالهای اخیر کمیته  امداد را در احداث منزل برای نیازمندان تنها نگذاشتند انتظار داریم تا همچون گذشته در کنار کمیته امداد برای خانه دار شدن این خانواده ها کمک کنند.lalali

جلالی با اشاره به اینکه مسکن یکی از نیازهای اساسی جامعه هدف می باشد که با تامین آن بیش از ۶۰ درصد مشکل مددجویان حل می شود گفت : این نهاد در طی ۴ سال گذشته مشکل مسکن بیش از ۱۰۰۰ خانواده تحت حمایت کمیته امداد مسکن را در قالب ساخت مسکن و یا از طریق تعاونیهای مسکن مهر حل نموده است.

وی اظهار داشت : این خانه های احداثی توسط امداد با میانگین ۱۰۰ متر مربع و دوخوابه هستند که برای ساخت، هیچگونه تسهیلات بانکی اخذ نمی شود و کلیه واحدها با مساعدت خیرین و منابع اماد احداث و مددجویان فقط با مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال سهم آورده صاحب مسکن بشوند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم ۷۵۱ خانواده بیش از سه نفر مستاجر نیازمند ساکن در شهر قم را خاطر نشان شد و گفت: از این تعداد ۹۹ خانواده ایتام می باشند که در اولویت تحویل مسکن می باشند.

جلالی با دعوت از مردم و نیکوکاران برای خانه دار شدن این خانواده های نیازمند آبرومند گفت: خیرین عزیز می توانند کمکهای خود را به حساب وجه عام مسکن کمیته امداد استان قم به شماره ۱۳۲۲۶۲۳۵۲۷ بانک ملت با کد شناسه ۳۳۲۲۶۳ واریز کنند.

وی تاکید کرد اگر فرد خیری در نظر دارد کمکهای خود را به یک خانواده خاص تحت حمایت اهدا نماید ، در صورتیکه آن خانواده واجد شرایط مسکن باشد کمیته امداد وجه پرداختی وی را به همان خانواده اختصاص خواهد داد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *