پنجاه و هشتمین پیک پژوهشگاه صنعت نفت منتشر شد

پنجاه و هشتمین شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت، با  تمرکز بر رویدادهای سال ۹۴ و گسترش همکاری‌های بین‌المللی و همچنین با موضوعاتی نظیر پیشخوان، رویداد، گفت و گوی سلامت، پژوهشگاه از نگاه مدیران، روز شمار ۹۴،‌ اخبار پردیس سه گانه و ستاد این مجموعه،‌ عیدانه با بازنشستگان و همکاران، ورزشی، گردشگری و سلامت و فرهنگی به‌صورت الکترونیکی در ۳۰ صفحه رنگی منتشر شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، سخنرانی مهندس زنگنه، وزیر نفت در مراسم افتتاحیه نهمین همایش موتورهای درون سوز و نفت با موضوع “چهار اولویت وزارت نفت در تعامل با صنعت خودرو” خبر اول این نشریه است و سخن محمد حسین زارعیان ،سردبیر  پیک نیز به موضوع تعامل نفت و خودرو درنقطه پژوهش و فناور پرداخته است.

peyk58

این گزارش حاکی است در صفحه رویداد این نشریه گزارش تفصیلی از نهمین همایش موتورهای درون سوز و نفت به چشم می خورد که به سخنرانی‌های حمید رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه، مصطفی میر سلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، امیر عباس حسینی، معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه،‌فتح اله امی، دبیر علمی این همایش،‌مایکل ویلهلم، قائم مقام شرکت آسیایی FEV آلمان و راجر ویلدمن ، مدیر عامل شرکت AVL آلمان پرداخته است.

همچنین در صفحات دیگر این نشریه الکترونیکی گفتگویی با موضوع ویترین ۹۴ از نگاه مدیران این سازمان وجود دارد که مهم‌ترین اتفاقات، چالش‌ها و دستاوردهای محققان این مجموعه را بیان کرده‌اند.

این گزارش می افزاید که در بخش اخبار ستاد مصاحبه با عزت ا… کاظم زاده، رییس پژوهشکده مهندسی نفت  و محمد مهدی دستغیب، ‌مسئول طرح انرژی و محیط زیست پژوهشگاه به ترتیب با موضوعات “با فناوری پژوهشگاه هرزروی پایان می‌پذیرد” و “صیانت از منابع ملی در حوزه صنعت نفت وظیفه اصلی پردیس انرژی و محیط زیست” وجود دارد.

بر پایه این گزارش در صفحات آخر می توان قراردادهای پژوهشگاه با شرکای بین‌المللی را که در روزهای پایانی سال رقم خود را دید.

گفتنی است  شماره‌های گذشته پیک پژوهشگاه در صفحه اصلی و در قسمت منابع موجود بوده و همچنین پیک شماره ۵۸پژوهشگاه از طریق پورتالwww.ripi.ir قابل دسترسی می باشد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *