آموزش تصویری حل مشکل سیاه شدن صفحه در Call of Duty: WWII

یکی از مشکلات پرتکراری که کاربران پی‌سی با بازی Call of Duty: WWII دارند،‌ مشکل سیاه شدن صفحه بعد از تماشای اولین میان‌پرده‌ی بازی (کشتی) است که آن‌ها را واقعا عذاب می‌دهد. اگرچه پیش‌تر سعی کردیم که پست «حل مشکلات نسخه‌ی پی‌سی بازی» کاربرانی که این مشکل را داشتند را راهنمایی کنیم، برای ساده‌تر شدن موضوع بر آن شدیم تا یک آموزش تصویری برای برطرف کردن این مشکل در گیم‌نیوز منتشر کنیم.

این آموزش تصویری را اگر قدم به قدم انجام بدهید می‌توانید مشکل سیاه شدن صفحه یا به اصطلاح Black Screen را به طور کامل برطرف کنید. به خاطر داشته باشید که در این آموزش، همچنین مشکل فریز شدن بازی بعد از نمایش لوگوهای ابتدای بازی هم نشان داده شده است و راه حلی برای آن ارائه شده. ممکن است شما یکی از این دو مشکل را با بازی Call of Duty: WWII داشته باشید،‌ که باید دقت کنید هنگام اجرای مراحل رفع مشکل، همان کاری را انجام دهید که مناسب است. کاربرانی که با اجرای بازی به طور کلی مشکل دارند می‌توانند به این صفحه مراجعه کرده و مشکل خود را در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کنند.۱ از ۶

برای حل این مشکل باید از نرم‌افزار BES استفاده کنید. برای دانلود این نرم‌افزار به این‌جا بروید. حتما باید نسخه‌ی ۱٫۶٫۳ این نرم‌افزار را دانلود کنید. بعد از دانلود نرم‌افزار، طبق آموزش عمل کنید:

بازی Call of Duty: WWII این مجموعه بازی را به جنگ جهانی دوم می‌برد. این بازی که تا کنون در گیم‌نیوز زیاد راجع به آن خوانده‌اید، برای رایانه‌های شخصی، پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده. کاربران پی‌سی با عرضه‌ی کرک بازی توانستند در همان روزهای اول بازی را امتحان کنند. حتا برای بخش‌های چند نفره و «نازی‌های زامبی» هم کرک عرضه شده است که البته چندان قابل اعتماد نیستند و کاربران زیادی هنوز با آن‌ها مشکل دارند. در صورتی که با اجرای بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» در رایانه‌ی شخصی خودتان مشکل دارید، به مطلب حل مشکلات بازی در گیم‌نیوز مراجعه و در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کنید.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1396/09/24030/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AF%D8%B1-call-of-duty/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *