از The Game Awards 2017 نمایش کدام عناوین را انتظار داریم؟

مراسم The Game Awards امسال در ۷ دسامبر یعنی یک روز دیگر (بامداد پنج‌شنبه) برگزار می‌شود. بزرگ‌ترین مراسم اهدای جوایز در صنعت بازی‌های رایانه‌ای که تقریبا همه آن را به رسمیت می‌شناسند. این مراسم یکی از پر زرق و برق‌ترین راه‌ها برای ادای دین و ستایش بازی‌هایی است که در طول سال عرضه شده‌اند. اما این تنها دلیل اهمیت The Game Awards نیست، بلکه برای بسیاری از دوست‌داران بازی‌های رایانه‌ای، اهمیت این مراسم به رونمایی‌های داغ داغ آن است!

از اولین دوره‌ی برگزاری این مراسم در سال ۲۰۱۴، همواره The Game Awards محفل رونمایی از تاثیرگذارترین بازی‌های صنعت بوده است. جایی برای رونمایی از بازی‌های مهم و حیاتی و یا دیدن ویدئوهای تکمیلی از بازی‌هایی که قبلا فقط یک سر سوزن از آن‌ها را نمایش داده بودند. امسال هم قضیه تفاوت زیادی ندارد و همان روال پی گرفته می‌شود. ه مراسم را زنده تماشا کنید و چه صبح روز بعد اخبار آن را پیگیری کنید، The Game Awards امسال راه خوبی است برای سر در آوردن از اتفاقات هیجان‌انگیزی که در سال آینده خواهند افتاد.

از لیست مهمانان و مدعوین این مراسم می‌شود حدس‌هایی در مورد این‌که کدام بازی‌ها را به احتمال زیاد در The Game Awards ملاقات خواهیم کرد زد. قبلا در گیم‌نیوز خواندید که هیدئو کوجیما و گیلرمو دل‌تورو از جمله اشخاص سرشناسی هستند که در این مراسم حضور خواهند داشت. لیست دیگر سلبریتی‌های حاضر در این رویداد را هم این‌جا با هم مرور کردیم. اما در این مطلب می‌خواهیم بر اساس این لیست‌ها و نشانه‌هایی که از حرف و حدیث‌های این چند روز جمع‌ آورده‌ایم،‌ حدس بزنیم که قرار است چه بازی‌هایی رونمایی شوند و با چه چیزی طرف خواهیم بود.

گیم‌پلی Death Stranding

حضور قطعی هیدئو کوجیما و یار غار این روزهایش «نورمن ریدوس»، بازیگر واکینگ دد و تریلرِ عجیب ولی واقعی Death Stranding در مراسم امسال، بیش‌تر از هر چیز نوید نمایشی از این بازی را می‌دهد. حالا که حضور این دو فرد در این مراسم قطعی شده تقریبا هیچ راهی وجود ندارد که از این بازی چیزی نبینیم.

اما هنوز مشخص نیست که بالاخره گیم‌پلی بازی را شاهد خواهیم بود یا مستر کوجیما همچنان قصد دارد طرفداران را تشنه نگه دارد. اگرچه قبلا «گیلرمو دل‌تورو» که او هم همراه کوجیما به این مراسم می‌رود، گفته بود که انتظار دارد به زودی گیم‌پلی بازی را ببینیم. به همین خاطر می‌توانیم امیدوار باشیم که آن چه از این بازی مرموز آقای کوجیما به نمایش در می‌آید، گیم‌پلی است نه یک تیزر دیگر.

بازی Death Stranding برای اولین بار در تابستان ۲۰۱۶ معرفی شده بود. یعنی تقریبا ۱۸ ماه پیش و از آن زمان تا کنون حقیقتا چیز زیادی از بازی نمی‌دانیم.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild: The Champions’ Ballad

آخرین قسمت از بسته‌های الحاقی داستانی بازی Breath of the Wild در تاریخ نا معلومی در ماه دسامبر عرضه می‌شود و The Game Awards آخرین فرصت نینتندو برای به نمایش در آوردن این بازی در مقابل دیدگان کسانی به جز طرفداران مجموعه خواهد بود. اگرچه احتمالا تا قبل از عرضه‌ی The Champion’s Ballad نینتندو یک ویدئوی دایرکت با طعم زلدا تدارک خواهد دید، احتمالا بیشتر دلش می‌خواهد با زلدا شو-آفی هم در مقابل همه‌ی صنعت بازی که به این رویداد چشم دوخته‌اند انجام دهد.

در واقع برای انتشار این بازی پیش از تعطیلات زمستانی، اندک اطلاعاتی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild: The Champions’ Ballad داریم. فعلا از این بازی می‌دانیم که داستانی با تمرکز بسیار بر روی زلدا دارد و شخصیت اصلی هم او است. بنابراین The Game Awards فرصت خوبی است تا آن تریلر سینماتیکی که همیشه طرفداران انتظارش را می‌کشند منتشر شود. احتمال نمایش این بازی هم در این رویداد زیاد است، چرا که بازی‌های نینتندو سابقه‌ی معرفی شدن در The Game Awards را دارند. از جمله همین بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild که در سال ۲۰۱۶ در همین مراسم به نمایش در آمد.

یک رونمایی بزرگ از Bethesda

می‌شود مطمئن بود که خبری از The Elder Scrolls 6 نیست. برای رونمایی از این بازی اندکی زود است. برای این اتفاق فعلا هنوز باید صبر کنیم. اما مطمئنیم که از خانه‌ی همین بازی، خبرهای مهمی در راه هستند. از طرفی، طبق همان وعده‌ای که این شرکت در کنفرانس خود در E3 امسال داده بود که «همه‌ی این بازی‌ها امسال عرضه می‌شوند» همه‌ی بازی‌های بتسدا عرضه شده اند و این شرکت چیزی برای عرضه ندارد، اما برای رونمایی چرا! اگر نگاهی به فرنچایزهای بزرگ این شرکت مثل «فال‌اوت»، «دووم»، «سرافکنده» (Dishonored) و «ولفنشتاین»، Quake و Prey بیاندازیم،‌ می‌بینیم که تا قبل از سه‌ماهه‌ی دوم سال بعد، این شرکت برای رونمایی از بازی بزرگ خود فرصتی بهتر از The Game Awards نخواهد داشت.

اگر نخواهیم به رونمایی از یک بازی جدید فکر کنیم هم بتسدا چیزهایی برای عرضه در این مراسم خواهد داشت. احتمال مشخص شدن تاریخ Quake Champions که بالاخره در ۲۰۱۷ عرضه می‌شود. حتا ممکن است از بسته‌ی الحاقی قابل دانلود Prey هم رونمایی شود.

اما از طرفی خوش‌بین به معرف Doom 2 هستیم که قطعا در حال ساخت است. به نمایش در آمدن یک انیمیشن چند ثانیه‌ای از لوگوی دووم و یک موسیقی خشن می‌تواند  The Game Awards امسال را بترکاند. به علاوه همه‌ی نگاه‌ها را در E3 2018 به سمت بتسدا و id معطوف کند.

Anthem

بعد از حضور نامفهوم اما خوش‌حال‌کننده برای طرفداران در کنفرانس E3 2017 شرکت مایکروسافت، بازی شبیه به Destiny الکترونیک آرتز و سازندگان «اثر جرمی» استودیوی BioWare هنوز هم درست حسابی معرفی نشده است. بازی Anthem که قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه شود، هنوز آن‌طور که باید و شاید در گفتگوهای بازی‌کنندگان جا باز نکرده و به همین سبب بعید نیست الکترونیک آرتز این بازی را با یک نمایش دل‌چسب به The Game Awards بیاورد. EA به علاوه می‌تواند با به نمایش در آوردن این بازی، حواشی به وجود آمده پیرامون دیگر عنوان شوتر بزرگ امسالش یعنی Star Wars Battlefront II را به تاریکی براند و محبوبیت خود را بازپس بگیرد.

حالا که Destiny 2 عرضه شده و بسته‌ی الحاقی جدیدش Curse of Osiris هم به سلامت به زمین نشسته است، باند فرود بازی‌های تیراندازی خالی و منتظر یک فروند هواپیمای تازه نفس است. الکترونیک آرتز می‌تواند در پایان مدت ۱۰ ساله‌ای که بر روی BioWare سرمایه‌گذاری کرده، Anthem را به عنوان جنسِ اصل قالب خریداران کند. پس The Game Awards بهترین موقعیت برای این کار خواهد بود.

Cyberpunk 2077

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1396/09/24053/the-game-awards-2017-6-big-game-reveals-and-trailers-we-expect-and-really-really-hope-to-see/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *