فیلم جداگانه‌ی Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون یک قدم واقعیت نزدیک تر شد

فیلم جداگانه‌ای برای شخصیت Black Widow ساخته خواهد شد که در آن اسکارلت یوهانسون نقش اصلی را بر عهده خواهد داشت. طبق گزارش Variety، مارول برای این فیلم ژاک شیفر را به عنوان نویسنده برگزیده است. البته ساخت این فیلم هنوز تائید نشده و معرفی نیز نشده است.

در این گزاریش که از منابع ناشناسی نقل می‌کند، فیلم بلک ویدو تنها در مراحل اولیه‌ی شکل‌گیری است. همچنین مهم است که بدانید مارول هنوز چراغ سبز را برای ساخت آن نشان نداده است. گزارش شده است که رئیس مارول، کوین فیج، پیش از امضای قرارداد با شیفر، با نویسندگان متعددی ملاقات داشته که نام آن‌ها فاش نشده است. این ملاقات‌ها با نویسندگان درباره‌ی این بوده که چه داستانی را می‌خواهند روایت کند و به نظر می رسد که انتخاب شیفر از دیگران بهتر بوده و یا لااقل فیج آن‌ را بیش از بقیه پسندیده است.

شاید جک شیفر را به اسم نشناسید اما در کارنامه‌ی حرفه‌ای او موفقیت‌های قابل‌توجهی وجود دارد. او مسئولیت نوشتن فیلم‌نامه‌‌ی یک کمدی به نام The Shower را بر عهده داشته است که در آن بیگانگان حین یک مهمانی برای نوزاد به زمین حمله می‌کنند و بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی اسکار، ان هاتاوی، در این فیلم نقش‌آفرینی کرده است. او همچنین در حال نوشتن فیلم‌نامه برای Nasty Woman نیز هست. در فیلم که برگرفته از Dirty Rotten Scoundrels (اما با محوریت یک زن) است، باز هم هاتاوی به عنوان بازیگر حضور دارد. علاوه بر این‌ها شیفر نویسندگی، کارگردانی و تولیدکنندگی فیلم سال ۲۰۰۹ TiMER را نیز بر عهده داشته است.

مدت زیادی است که صحبت‌های بسیاری راجع به یک فیلم جداگانه برای Black Widow وجود دارد. در سال ۲۰۱۶ اسکارلت جوهانسون گفته بود که ممکن است زمان با او یار نباشد. او گفته بود: «اگر بخواهم این فیلم را بازی کنم، باید تا زمانی که هنوز می‌خواهم لباس تنگ مناسب آن را بپوشم این کار را انجام دهم. نمی‌دانم این موضوع تا کی برقرار خواهد بود.»

در سال ۲۰۱۷ جوهانسون گفت که با فیج درباره‌ی این فیلم صحبت کرده است و روند کلی مذاکرات مثبت بوده است. دلیل تاخیر در ساخت این فیلم، برنامه‌ها و زمان‌بندی‌های مارول و فعالیت‌های دیگر اسکارلت جوهانسون بوده است.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1396/10/24935/https-www-gamespot-com-articles-scarlett-johansson-black-widow-standalone-movie/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *