تاریخ انتشار بازی Vampyr مشخص شد

افرادی که پیگیر اخبار بازی Vampyr ، نقش‌آفرینی جدید استودیو دونتناد، هستند، خبر خوب این است که اکنون تاریخ عرضه این بازی هم اعلام شده است. استودیو دونتناد در نمایش چهارم از سلسله نمایش‌های بازی، تاریخ انتشار ومپایر را منتشر کرد. این نمایش تحت عنوان داستان‌هایی از تاریکی، گذری به گیم‌پلی بازی می‌زند و در پایان هم زمان عرضه آن را ارائه می‌کند.


کار ساخت بازی Call of Duty 2018 به عهده سازنده سری بلک آپس…


Take-Two معتقد است تاخیر انتشار Red Dead Redemption تکرار…


بازی بعدی کال آف دیوتی از سری Black Ops خواهد بود

بازی Vampyr در ابتدا قرار بود نوامبر ۲۰۱۷ روانه بازار شود که به دلایل مختلفی این اتفاق نیافتاد و دونتناد تاریخ منتشر شدن آن را به بهار ۲۰۱۸ تغییر داد. یکی از دلایل این تاخیر به گفته دونتناد مشکل فنی بازی بود که به اجبار باید انتشار آن را به تاخیر می‌انداختند، عنوانی که از سال ۲۰۱۵ در دست ساخت است. البته از طرفی دیگر این تاخیر به تیم سازنده فرصت بیشتری برای بهبود کیفیت نهایی کار می‌دهد.

بازی Vampyr در تاریخ پنجم ژوئن مصادف با پانزدهم خرداد برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم پی‌سی عرضه خواهد شد. شاید پس از مدت‌ها انتظار، عنوانی در خور انتظارات طرفداران سبک خون‌آشام منتشر شود تا در این زمینه نیز حداقل یک بازی قابل تحسین در ویترین داشته باشیم. نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا ومپایر می‌‌تواند یک بازی خون‌آشامی درست و حسابی را به نمایش بگذارد؟

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1396/11/25795/vampyr-will-finally-arrive-pc-ps4-xbox-one-june/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *