بازی دهکده رویایی منتشر شد؛ با مدیریت خود دهکده‌‌ای رویایی بسازید

بازی دهکده رویایی برای پلتفرم اندروید عرضه شد. این روزها بازی‌های فارمینگ یا شبیه‌ساز مدیریتی مزرعه‌داری در پلتفرم موبایل علاقه‌مندان زیادی دارند و بازی‌سازان ایرانی، مخصوصا با موفقیت‌های جشنواره‌ای این بازی‌ها توجه زیادی به این سبک می‌کنند. بازی دهکده رویایی یک بازی دیگر در این سبک است که به تازگی عرضه شده و دارندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی می‌توانند آن را امتحان کنند.

بازی دهکده رویایی شما را در قالب یک مزرعه‌دار وارد بازی می‌کند و این شما هستید که باید رفته رفته، دهکده خود را به دهکده‌ای رویایی تبدیل کنید. در این بازی شما به عنوان یک شهروند شروع به فعالیت‌های مختلفی اعم از کاشت گیاهان و نگهداری از حیوانات می‌کنید تا به رشد دهکده کمک کرده باشید. علاوه بر این می‌توانید در دنیای مهیج بازی به حل معماهای مختلف بپردازید تا وسایل با ارزش و حتی گنج پیدا کنید.
بازی Fortnite Battle Royale برای موبایل منتشر خواهد شد


نسخه جدید بازی «کاکتوس» معرفی شد؛ یک دوئل متفاوت

«دهکده رویایی» به گونه‌ای ساخته شده تا شما در دنیایی فانتزی و جذاب به گشت و گذار و به انجام کارهایی همچون کشاورزی، دامداری و… بپردازید. با انجام دقیق کارها امتیاز کسب می‌کنید و با جمع شدن این امتیازها می‌توانید فعالیت‌های خود را گسترش دهید. از نظر گرافیکی و روایت نیز بازی متفاوت ظاهر شده است. همه چیز مهیا است تا دهکده خود را بسازید. اگر به بازی‌های مدیریتی علاقه دارید، «دهکده رویایی» انتخاب قابل قبولی است.

بازی دهکده رویایی

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1396/12/26527/farm-dale-released/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *