تخفیف‌ها و تمامی نکات جدید این هفته‌ی بازی GTA Online

راک‌استار لیست تمامی حراجی‌های این هفته و تجربه‌های دوبرابر را در بازی GTA Online اعلام کرده است. تا تاریخ ۱۶ آوریل می‌توانید از طریق ماموریت‌های فروش اسلحه‌ی این بازی، دلار جی‌تی‌ای و رپیوتیشن دوبرابر به دست بیاورید. راک‌استار این هفته‌ را هفته‌ی معاملات غیرقانونی نامیده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بازی GTA V، سودآورترین محصول دنیای سرگرمی شناخته شده است.

علاوه بر این، در این زمان مسابقات Target Assault هم برای شما دلار جی‌تی‌ای و رپیوتیشن دوبرابری به همراه خواهند داشت. این حالت جدید از بازی شامل مسابقه و تیراندازی است که پیش‌تر معرفی شده بود.

در رابطه با حراج‌های بازی باید بدانید که از طریق فروشگاه Warstock Cache Carry می‌توانید از تخفیف‌های مرتبط با وسایل نقلیه و ارتقاء‌ها استفاده کنید. علاوه بر این، پناه‌گاه ها و ارتقاء‌های آن‌ها نیز با تخفیف برای فروش قرار داده شده‌اند و در Legendary Motorsport هم می‌توانید تا تاریخ ۱۶ آوریل خودرو‌های Pfister Neon و Overflod Autarch را با ۲۵ درصد تخفیف خریداری کنید. در انتهای این مطلب می‌توانید لیست کامل تخفیف‌های بازی GTA Online در این هفته را مشاهده کنید.

مسابقه‌ی پرمیوم این هفته نیز The Loop، و مسابقه‌ی زمان‌دار این هفته هم Great Ocean Highway است. مانند همیشه، به سه‌ نفر اول این مسابقات دلار جی‌تی‌ای تعلق می‌گیرد و هر کسی که در این مسابقات شکت کند، صرف‌نظر از نحوه‌ی عملکردش، رپیوتیشن سه‌برابری دریافت خواهد کرد. کسانی که بتوانند در مسابقه‌ی زمان‌دار، در زمان مشخص شده مسابقه‌ را به اتمام برسانند، برای موفقیت خود دلار جی‌تی‌ای و رپیوتیشن به دست خواهند آورد.


به زودی برخی از موسیقی‌های بازی Grand Theft Auto IV حذف…


محتوای جدید GTA Online شامل چه چیزهایی می‌شود؟

راک‌استار همچنین یک حالت بازی جدید به نام Vaspucci Job را معرفی کرده است که قرار است در هفته‌ی آینده به بازی GTA Online اضافه شود. در این حالت جدید، بازیکنان در خودرو‌های کوچک Weeny Issi Classic سعی خواهند کرد که از دست دیگر بازیکنانی که خودرو‌های نیروی پلیس را در اختیار دارند فرار کند. راک‌استار همچنین قرار است که از هفته‌ی دیگر، خودرو‌ی اسپورت Vapid Flash GT و موتورسیکلت Sea Sparrow را به بازی اضافه کند.

 

لیست کامل تخفیف‌های بازی GTA Online تا تاریخ ۱۶ آوریل:

 

Warstock Cache Carry:

Mobile Operations Center Cabs – ۳۰% off

Mobile Operations Center Bays – ۳۰% off

Mk II Weapon Upgrade – ۲۵% off

Vom-Feuer Anti-Aircraft Trailer – ۲۵% off

HVY APC – ۲۵% off

BF Dune FAV – ۲۵% off

Declasse Weaponized Tampa – ۲۵% off

HVY Nightshark – ۲۵% off

پناه‌گاه‌ها و ارتقاء آن‌ها:

Farmhouse Bunker – ۵۰% off

Thomson Scrapyard Bunker – ۴۵% off

Smoke Tree Road Bunker – ۴۰% off

All Bunker Upgrades – ۳۰% off

All Bunker Renovations – ۳۰% off

Legendary Motorsport:

۲۵ درصد تخفیف برای خرید دو مورد از بهترین خودرو‌های این فروشگاه، یعنی Pfister Neon و Overflod Autarch.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/01/27126/whats-new-in-gta-online-for-ps4-xbox-one-and-pc-this-week/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *