لیست جدید بازی‌های با قابلیت برگردان جانبی ایکس‌باکس وان معرفی شد

مایکروسافت لیست جدیدی از بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ را که قابلیت برگردان جانبی ایکس‌باکس وان دارند را منتشر کرده است. با استفاده از این قابلیت دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند تعداد زیادی از بازی‌های قدیمی که برای کنسول پیشین این شرکت، یعنی ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده‌اند را روی کنسول فعلی خود اجرا کرده و به بازی کردن بپردازند. این قابلیت برای کسانی که مشتاق هستند بازی‌های محبوب قدیمی را مجددا و به سخت‌افزار  جدید تجربه‌ کنند بسیار کارآمد خواهد بود.

در تاریخ ۱۷ آوریل، بازی‌های Blinx: The Time Sweeper، Breakdown، Conker: Live Reloaded، The Elder Scrolls III: Marrowind، Hunter: The Reckoning، Jade Empire، Panzer Dragoon Orta و SSX 3 با این قابلیت برای ایکس‌باکس وان در دسترس خواهند بود.

بعد این بازی‌ها، در تاریخ بیست و ششم آوریل هم بازی‌های دیگری به این لیست اضافه خواهند شد که می‌توانید این عناوین را در ادامه مشاهده کنید:

Destroy All Humans!

Full Spectrum Warrior

Mercenaries: Playground of Destruction

MX Unleashed

Panzer Elite Action: Fields of Glory

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront II

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Jedi Starfighter

Star Wars Knights of the Old Republic II

and Star Wars Republic Commando


با پنج میلیونی شدن نسخه ایکس باکس PUBG بسته الحاقی رایگان…


آخرین بتای بازی Sea of Thieves هم‌اکنون در دسترس است

به گفته‌ی مایکروسافت، بازی‌های کنسول قدیمی ایکس‌باکس در فرم برگردان جانبی تا چهار برابر تعداد پیکسل‌های بیشتری روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان اس خواهند داشت. تعداد پیکسل‌های این بازی‌ها روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس تا ۱۶ برابر بیشتر خواهند شد.

همانند تمامی بازی‌های قدیمی مایکروسافت که هم‌اکنون امکان اجرا بر روی کنسول‌های جدید‌تر را دارند را می‌توانید به صورت دیجیتالی از فروشگاه ایکس‌باکس خریداری کنید یا این که اگر دیسک بازی را در اختیار دارید می‌توانید آن را درون دستگاه قرار دهید.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/01/27147/microsoft-announces-new-wave-of-backward-compatible-original-xbox-games-for-xbox-one/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *