دو عنوان قهرمانی برای حدادی در مسابقات پرتاب‌های چولاویستا

دو عنوان قهرمانی برای حدادی در مسابقات پرتاب‌های چولاویستا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، احسان حدادی در نخستین مسابقه خود در سال جاری در شهر چولاویستا در آمریکا در مسابقات ussd به رقابت با قهرمانان پرتاب دیسک جهان پرداخت که موفق شد با پرتابی فوق‌العاده دوباره به سطح اول جهان برسد.

حدادی با ثبت رکورد ۶۸٫۸۵ متر به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت.

حدادی در پرتاب اول خود دیسک را به طول ۵۹٫۴۰ متر پرتاب کرد و در پرتاب دوم رکورد ۶۷٫۹۹ متر را به ثبت رساند. پرتاب سوم و نهایی حدادی نیز رکورد ۶۸٫۸۵ متر بود که بهترین نتیجه پرتابگر شایسته کشورمان پس از بازی‌های المپیک لندن است.

مسابقه بعدی احسان حدادی روز شنبه (۲۵ فروردین) در دانشگاه USSD ایالت سن دیگوی آمریکا بود که با ثبت رکورد ۶۷٫۰۴ متر به عنوان نخست دست یافت.

حدادی مسابقه خود را با قهرمانان پرتاب دیسک جهان همچون “دانیل استال” سوئدی و “دانیل جاسینکی” آلمانی آغاز کرد و در پرتاب اول رکورد ۶۵٫۴۶ متر را به ثبت رساند و برای پرتاب دوم نیز دیسک رابه طول ۶۵٫۶۴ متر پرتاب کرد.

پرتاب سوم با خطا مواجه شد و پرتاب‌های چهارم و پنجم نیز به ترتیب ۶۵٫۲۹ متر و ۶۳٫۴۶ متر به ثبت رسید. او در نهایت با ثبت رکورد ۶۷٫۰۴ متر در پرتاب آخر توانست با پیشی گرفتن از برترین‌های المپیک و جهان به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

 

آدرس مطلب از منبع: http://www.hamshahrionline.ir/details/402744پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *