باز هم نمایش دیگری از بازی Kingdom Hearts III در E3 2018 این بار در کنفرانس سونی

بازی Kingdom Hearts III برای سومین بار در دو روز اخیر در E3 2018 نمایش داشت؛ این بار در کنفرانس سونی. با گیم‌نیوز در ادامه این خبر همراه باشید.

نمایش جدید بازی Kingdom Hearts III در کنفرانس سونی، یکی دیگر از مجموعه داستان‌های دیزنی که در بازی حضور دارد را رونمایی کرد؛ دزدان دریایی کارائیب. حضور جک اسپارو و دوستانش ابعاد جدیدی برای گیم‌پلی بازی نیز به ارمغان آورده است.

در تریلر می‌بینیم که سورا، کاراکتر اصلی بازی، در حالیکه خوشحال و خندان است در کنار گوفی و دانلد داک در حال بذله‌گویی و ادای یک دزد دریایی در آوردن است. تنها ناراحتی وی نداشتن یک کشتی بزرگ است که ناگهان جک اسپارو با کشتی عظیم خود در میان تعجب همگان از راه می‌رسد.


نمایش تریلر جدید بازی Dragon Quest XI در جریان نمایش E3 2018…


سگا عناوین Yakuza 0 و Kiwami را برای رایانه‌های شخصی عرضه…

پس از معرفی دزدان دریایی کارائیب در تریلر، بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی با محوریت نبرد‌های دریایی به تصویر کشیده می‌شود. علاوه بر این، دیگر شخصیت‌های کارتون‌های دنیای دیزنی همچون داستان اسباب بازی، شرکت هیولا‌ها، یخ‌زده، گیسو کمند، هرکول و… نیز در تریلر حضور دارند.

از دیگر موارد رونمایی شده با محوریت این بازی در کنفرانس سونی، عرضه نسخه محدود PS4 Pro و همچنین پکیج کاملی از بازی‌های دیگر مجموعه شامل Kingdom Hearts HD I.5+II.5 ReMIX و Kingdom Hearts HD II.8 Final Chapter Prologue بود.

Kingdom Hearts III در نهم بهمن سال جاری توسط اسکوئر انیکس برای پلی‌استیشن ۴ و همچنین برای اولین بار روی کنسول ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/03/29194/kingdom-hearts-iii-gets-new-trailer-revealing-pirates-caribbean-limited-edition-ps4/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *