E32018: بازی Overcooked 2 همراه با تاریخ عرضه توسط نینتندو معرفی شد

بازی Overcooked 2 به عنوان دنباله بازی سرگرم‌کننده Overcooked توسط Ghost Town Games در نینتندو دایرکت معرفی شد. با گیم‌نیوز و جزئیات خبر همراه باشید.

غذا‌ها و مواد غذایی که به این سو و آن سو پرتاب می‌شوند، آشپزخانه‌های روی بالون و چندین مورد دیگر گوشه‌ای از بازی آشپزی جدید کنسول سوییچ یعنی Overcooked 2 بودند که در تریلر معرفی این بازی در نمایش نینتندو دایرکت E3 2018 به نمایش درآمد. استودیو Ghost Town Games موارد تازه زیادی را برای قسمت جدید این مجموعه تدارک دیده است.


رونمایی غافلگیر‌کننده از بازی Hollow Knight برای کنسول…


بازی Killer Queen Black برای نینتندو سوییچ رونمایی شد

اول از همه آن که برای اولین بار در این مجموعه شاهد بخش چندنفره هستیم که به چهار بازیکن اجازه می‌دهد کنار یکدیگر به آشپزی بپردازند. همچنین بخش چندنفره آفلاین نیز در این بازی همچون گذشته وجود دارد. همانطور که گفته شد، اکنون امکان پرتاب کردن غذاها در بازی گنجانده شده که به پیچیدگی‌های گیم‌پلی می‌افزاید.

طراحی مراحل تغییرات زیادی به خود دیده و اکنون با دنیای پویایی که در اطراف شما تغییر کرده و چالش‌های تازه‌ای رو به رویتان قرار می‌دهد طرف هستیم. آشپزخانه‌های جدیدی به بازی افزوده شده و شاهد تم نئونی، جادویی و دیگر موارد بیشتر خواهیم بود.

Overcooked 2 در ۱۶ مرداد تابستان پیش‌رو برای کنسول‌ نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. هنوز حرفی از انتشار آن برای پلتفرم‌های دیگر به میان نیامده که انتظار می‌رود در آینده نزدیک، انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز تأیید شود.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/03/29278/overcooked-2-announced-trailer/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *