بازی Killer Queen Black برای نینتندو سوییچ رونمایی شد

بازی Killer Queen Black قرار است مکانیزم‌های نسخه پیشین را برای کنسول و رایانه‌های شخصی به ارمغان بیاورد. با گیم‌نیوز در ادامه و جزئیات این خبر همراه باشید.

نسخه بازطراحی‌شده بازی Killer Queen که سال ۲۰۱۳ برای دستگاه‌های آرکید عرضه شده بود قرار است به رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ بیاید. بازی اصلی این مجموعه در زمان انتشار ادعا می‌کرد که اولین بازی آرکید ۱۰ نفره دنیاست. حال نسخه بازسازی‌‌شده که به گفته استودیو Bumblebear Games، سازنده بازی، «از صفر» بازطراحی شده قرار است امکان انجام بازی به‌صورت هشت نفره را به ارمغان بیاورد.


E32018: بازی Overcooked 2 همراه با تاریخ عرضه توسط نینتندو…


رونمایی غافلگیر‌کننده از بازی Hollow Knight برای کنسول…

مکانیزم‌های بازی Killer Queen Black ساده هستند؛ دو تیم که روبه‌روی هم قرار گرفته‌اند بایستی به جمع‌آوری منابع بپردازند در حالیکه یکی از اعضای تیم وظیفه ملکه را برعهده می‌گیرد. سه روش برای پیروزی در این بازی وجود دارد: ۱. پر کردن کندو از منابع ۲. سه بار کشتن ملکه تیم حریف و ۳. هدایت یک حلزون بسیار بسیار بسیار (!) کند به سمت زمین حریف.

تقریباً هر آنچه از یک نسخه کنسولی برای این بازی انتظار داشتیم تدارک دیده شده است: بخش تکنفره و چندنفره آنلاین، ارتقای گرافیک و بهینه‌سازی عناصر گیم‌پلی. بخش‌های زیادی از سازوکار‌های بازی نسبت به نسخه آرکید دست‌نخورده باقی‌مانده اما این چیزی از هیجان زیاد نبرد کندو‌ها کم نمی‌کند.

سال جاری میلادی، Killer Queen Black برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/03/29288/killer-queen-black-nintendo-e3/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *