فیفا ۱۹ سوییچ بالاخره به شما اجازه می‌دهد با دوستانتان به صورت آنلاین بازی کنید

فیفا امسال با بازی فیفا ۱۹ به سوییچ برمی‌گردد و الکترونیک آرتز تائید کرده است که در آخرین نسخه‌ی این بازی بالاخره بازیکنان می‌توانند در فیفا ۱۹ سوییچ به بخش آنلاین رفته و دوستان خود را به چالش بکشند.

زمانی که سال گذشته بازی فیفا ۱۸ برای نینتندو سوییچ منتشر شد، یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نارضایتی‌هایی که در مورد آن وجود داشت به خاطر بازی آنلاین آن بود. به دلایل نامشخصی الکترونیک آرتز تصمیم گرفته بود که برای بازی‌های آنلاین، تنها اجازه‌ی یافتن رقیب به صورت تصادفی  را بدهد و به همین خاطر هیچ راهی وحجود نداشت تا بازیکنان بتوانند از طریق اینترنت با دوستان و آشنایان خود بازی کنند.


نسخه‌ی پورت‌شده‌ی فورتنایت نینتندو سوییچ همان‌ چیزی است که…


گزارش‌های مختلف مدعی شده‌اند: بازی فورتنایت در راه نینتندو…

این بار اما الکترونیک آرتز گفته است که دارندگان کنسول سوییچ می‌توانند هر کسی را از لیست دوستاشان برای بازی‌های دوستانه انتخاب کرده و دعوت کنند.

بازی فیفا ۱۹ نینتندو سوییچ دارای لیگ قهرمانان مستقل خواهد بود و همچنین حالت داستانی و اولتیمیت تیم جدیدی خواهد داشت. در این بازی مدل‌ها و انیمیشن‌های بازیکنان نیز بهبود پیدا کرده است. در ویدئوی بالای این صفحه می توانید تصاویری از این بازی را تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۹ در تاریخ ۲۸ سپتامبر منتشر خواهد شد و دارندگان نینتندو سوییچ می‌توانند با انتشار این بازی به رقاب با دوستان خود بپردازند.

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/03/29356/fifa-19-on-switch-will-finally-let-you-play-online-with-your-friends/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *