اپیک جام جهانی فورتنایت را با مجموع جوایز ۱۰۰ میلیون دلاری معرفی کرد

اپیک رقابت‌های جام جهانی فورتنایت ۲۰۱۹ را اعلام کرده است. شرکت در این رقابت‌ها برای تمامی بازیکنان آزاد خواهد بود و مجموع جوایزی که برای آن در نظر گرفته شده است به صد میلیون دلار می‌رسد.

فصل رقابتی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بازی فورتنایت ماه گذشته اعلام شده بود و در آن در سرتاسر دنیا رویداد‌ها، برنامه‌های آنلاین و رقابت‌های بزرگی برگذار می‌شد. هر کس که علاقه داشته باشد در این رویداد‌ها شرکت کند می‌تواند این کار را انجام بدهد، اما اگر قصد شرکت در جام جهانی را داشته باشید، می‌بایست از طریق مسابقات سنجش سطحی که در پاییز امسال برگزار خواهند شد اقدام کنید. در پایان فصل رقابتی این بازی، رقابت‌های جام جهانی فورتنایت برگزار خواهد شد. زمان این مسابقات در اواخر سال ۲۰۱۹ خواهد بود.


سازنده‌ی بازی PUBG از سازندگان فورتنایت شکایت کرده است


پنج تغییر مهم بازی فورتنایت که به زودی به آن اضافه می‌شوند

در این جام جهانی تمرکز روی تیم‌های دونفره و بازی به صورت سولو خواهد بود (البته اینطور که به نظر می‌رسد موقعیت‌های بسیاری برای گروه شدن در این رقابت‌ها وجود خواهد داشت). اپیک تاکید دارد که ورود به این رقابت‌ها بر اساس سطح کیفی بازیکنان باشد و اجازه نمی‌دهد که لیگ‌های دیگر نیز همچین کاری انجام دهند.

این صد میلیون دلار جایزه‌ی این رقابت‌ها در سطوح مختلف رقابت‌ها پخش خواهد شد. به زودی برنامه‌ی اولیه‌ی مسابقات تعیین سطح پاییز و قوانین آن‌ها منتشر می‌شود.

 

آدرس مطلب از منبع: http://gamenews.ir/1397/03/29349/epic-announces-fortnites-2019-world-cup-competition-open-to-everyone/پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *